Položka blogu od Miroslav Iliaš

Každému na svete

Milá chemická verejnosť !

Pred vami je  celoslovenský riešiteľský ("korešpondenčný") seminár, určený primárne mladým chemikom - žiakom, študentom na základných a stredných školách, chtivými pasovať sa s rôznymi teoretickými úlohami.

Je pod záštitou  Katedry chémie Fakulty prírodných vied UMB a Prievidzskej chemickej spoločnosti (PChS, pdchemspol@gmail.com).

Vstup do kurzu: https://lms2.umb.sk/projekty/course/view.php?id=72  (pre hostí bez hesla, pre študentov aj učiteľov s heslom na vyžiadanie)

Ako podporiť tento nadšenecký seminár a ďalšie vzdelávacie aktivity PChS ? Finančným darom  na účet

IBAN: SK11 0200 0000 0036 5154 5155

Prievidzská chemická spoločnosť (IČO: 50109782)

M. Hodžu 10/16

971 01 Prievidza

Pomôcť tomuto online projektu sa dá i nepeňažne - ako prihlásený do kurzu vytvárať testové otázky, viac o tom v kurze samotnom. Ak má niekto z učiteľov Moodle  testové otázky z chémie a je ochotný ich zazdieľať, nech ma kontaktuje.

[ Modifikované: Štvrtok, 29 marec 2018, 17:46 ]